درباره ما ( About Us – Setatira )

گروه ستاتیرا در سال 1383، با سرمایه ای اندک ( تحت عناوین دیگر) و توسط جمعی سه نفره کار خود را آغاز کرد. و امروز، با برند تجاری جدیدی (ستاتیرا) پا به عرصه آموزش های پزشکی در کشور نهاده است و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مدیران به جرات به یکی از پیشرفته ترین پکیج های آموزشی در زمینه های پزشکی دست یافته است؛ ستاتیرا توانسته به عنوان یک سایت سود ده در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار خود بردارد.

 

خط مشی (policy)

سیاست‌های کاری ستاتیرا نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای  دانش بنیان تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات ستاتیرا با ارائه روش‌های خلاقانه و مبتکرانه در چیدمان و دسه بندی ویدئو ها با استفاده از فناوری روز در بستر وب و استفاده از محیطی کاملا ساده و به دور از هر گونه مشکل مسیری است که ستاتیرا در آن گام برمی‌دارد.

 

هدف و مأموریت (GOAL AND MISSION)

هدف ستاتیرا نیز در راستای اهداف شرکت دانش بنیان گروه ستاتیرا پیش می‌رود. برند ستاتیرا در بین شرکتهای آموزش آنلاین , آموزش موبایلی و بازاریابی اینترنتی در ایران جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای متخصصین عزیز را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقا آن به برندی یکتا در این عرصه هدف ستاتیرا می‌باشد. همچنین آماده سازی پکیج های دیگر برای متخصصین دیگر در دستور کار خواهد بود.